Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    hát, szevasztok.. gyors vélemény...

    lewarezoltam 2,5 hete.. beletoltam 6 órát, megtetszett, megvettem... elkezdtem újra, beletoltam 8-9órát, felb..zott, letöröltem, de aznap újra leszedtem, mondván adok neki egy másodikat... +1,5-2 órát beletoltam, és meguntam.. fájdalmasan gyér az előrejutás... vagy csak én nem tudom, hogyan lehet fejleszteni a fegyverarzenált... zsetont farmolni, egyebeket kraftolni stb...

    van tapasztalatom ARK, Conan Ex stb, de ez a játék kicsit agyrém... olyan küldiket kapok lvl7-tel, hogy utazzak a pálya másik oldalára, szimatolni a többi frakció után... cseszdmeg, egy bolond kopasztott tyúk ha rámszellent, feleződik az életem... van egy valamire való egykezes valamim, 23+1 sebzéssel... jah, meg a sima íj....
    gondoltam valahogy csak joinolok, az első 8 órában a berserkerekhez, de... kell az öregnek a küldi, amiben ellátogatsz szimatolni a 3 frakcióhoz.. oké... értem... de ahhoz, hogy bejuss, még vagy 5-10 külön küldit kell megcsinálni egy másik frakciónak.. egyenként.. és közben kóboroljak olyan területen, ahol 5-10x magasabb szintű dögök repkednek, sétálnak.. de, persze öljek meg nekik X banditát... MIVEL? ANYÁMMAL?!...

    értem én, hogy ez jó móka egyeseknek, de egy X idő után ez engem speciel frusztrál...csak a csevegés, fejlődés meg semmi, pénz sincs semmiből szinte...

    bocs, hogy kifakadtam, csak... grafikailag nagyon tetszik a játék, gondoltam, kicsit a sok RTS, FPS után jó móka lesz az ELEX... hát nem nagyon...

    nem tudom mennyire pereg a topik, hátha akad vki aki időt szentel Rám ez ügyben és elmagyarázza, hogy jól látom a játékot és ez ilyen, küzdeni kell, mint desznyó a jégen, vagy rossz oldalról közelítek meg valamit...
    nem mellesleg elgondolkodtam egy Witcher szérián, Elder Scroll... stb... szeretek elmélázni, de amikor már többet skippelem a csevegést, csakhogy szabaduljak már...hátna :U

    nagy ölelés nektek :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák