Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gs20

    tag

    válasz kner #41185 üzenetére

    Szerintem még a HG2 is ide vehető. Nekem a VTC6 és a 30Q mellett még HG2-k vannak, nekem bejövős cuccok.GB-n vettem tavaly hatot igen jól leárazva.

    Más: bontott laptop akksikat mibe érdemes elhasználni? Borjú, meg powerbank szépen elkóricál velük, de pl s2-be már gyengék (kapacitás 2000 felett, de már nagy a belső ellenállás /180-300 mOhm között/, így nagyobb áramnál beesik a feszültség, meg melegszenek is). Amúgy sem nagy áramú akksik. a specifikációkat elnézegetve leginkább 2500mAh körül tudtak újkorukban, és 1C-s tehelhetőségűek.
    Elajándékozott olcsó kínai 3xAAA/26650-ról működő lámpákba is raktam ilyeneket átalakító csővel, de még mindig van kb 8-10 darab amit nem használok. Milyen értelmes célra lehetne felhasználni?
    Pl van a műhelyben egy fm transmitterrel etetett régi cd+kazettás, elég méretes, de marha jó hangú rádió, ami 220V mellett akár 6db góliát elemmel is működne, gondoltam ahhoz felhasználni párat,és hordozhatóbbá tenni, és akkuról meghajtani, a böszme nagy elemtartóban simán elfér a pár 18650+az elektronika.
    De egyéb hasznos ötlet is jöhet, ti mire használjátok fel az ilyen akksikat?

    E=MZ²

Új hozzászólás Aktív témák