Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz D1Rect #44997 üzenetére

    Mint egykori barlangász és sok túrát megjárt ember mondom, hogy csatlakozva az előttem szólókhoz Skilhunt H03. Eddig életem folyamán 10+ fejlámpát nyúztam el (a saját gyártásúakat ide nem számolva), műanyagházas gagyit (igen, a petzl-t is idesorolom) a büdös életben nem vennék többet, túlárazott vacakok (még 2db megmaradt működőképesen, egy Princeton Tec és egy Varta).

    A H03 egy masszív, megbízható darab, az tényleg nem fog cserben hagyni sehol. Teljes felszereltség jár hozzá, fejpánt stb. Hidd el, ez nem sznobéria, a H03 gyakorlatilag a legolcsóbb vállalható darab, ha drága lámpát ajánlgatnánk az nem ez lenne.

    Amiket pedig te középkategóriának hívsz az a low-end és a low kategória valójában. Meg lehet reckírozni, ha mákod van pont kifogsz egy működő darabot, ha nem akkor így jártál.

    Mivel engem sem vet fel a pénz ezért amikor veszek valamit akkor inkább megoldást szeretek venni, nem pedig problémát. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák