Új hozzászólás Aktív témák

  • hpsafl

    tag

    válasz saro76 #20523 üzenetére

    Egy Fenix-re pl van gari. Meg pl a Fenix PD35 és Convoy S2 kb ugyan arra a felhasználási területre van (EDC), de a Fenix -nek a drivere is sokkal bonyolultabb, meg általában a Fenix-ben tükröződésmentes bevonattal ellátott lencse van, ami a Convoyokban nincs, és szerintem többet is tesztelnek/fejlesztenek mint a Convoy, de emiatt drágább is. Meg a Fenix biztosítja, hogy ANSI, IPX, vagy egyéb szabványoknak minden termék megfelel, ezáltal a minőségellenőrzés is szigorúbb lehet náluk.

    A Convoy ezzel szemben egy olcsóbb márka, de az árát 100%-ban megéri, mert a megbízható kategóriába bőven beleesik.

    A másik az, hogy a Fenix TK75-öt mikor kibontottam (ez volt az első komoly fényerejű lámpám) azt hittem, hogy nincs benne üveg, annyira tiszta, és tükröződésmentes volt, meg ahogy kézbeveszel egy Fenix-et úgy érzed a prémium minőséget is.

    Nem csak a Fenix ilyen jó, ott van még a Supbeam, Sunwayman, Jetbeam, Spark, Olight, Foursevens, Nitecore, ThruNite, Nite Eye, és még sok más prémium lámpa is.

    Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

Új hozzászólás Aktív témák