Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz macikos #1908 üzenetére

    AA-ban Li-ion? Az nem a 14500-as? Lámpából miért muszáj a legnagyobbat megvenni?( A lámpás fórumokon mindenki csak a ngy C8 és társaitól kezdődő lámpákat ajánlja, pedig hétköznapi felhasználásra sokkal kisebbek is bőven elegek.)Nekem 2 akksi+töltő 14-15$ volt. Lámpák 10-és 20$ között már jók vannak. 5000ft-ból ki lehet hozni egy lámpát-töltőt-2 akksit, még olcsóbban is. Valószínűleg ezek még mindig jobban világítanak mint az aldis 3000ft-os lámpa. (sőt biztos, nem hiszem hogy az aldisban egy Q5-ös vagy R2 lenne) Nekem a 18650-es akksi elég sokáig bírja, bár az XML-U2- ledessel még csak fél órát sikerült világítanom így nem tudom meddig bírja, de annak brutál jó a fénye. :) Az a baj, hogy az már úgy világít, hogy nem lehet mindenhol használni. SZVSZ egy zoomos Cree Q5 már elég bringára, kertbe, sétálni hétköznapokon (pl az X200 és klónjai) és az sokáig is bírja és olcsó is. (pl egy olcsó szett: MXDL SA-28 Q2 + 2db Trustfire 2500mAh + DSD töltő az kb 5000ft. A lámpa használható 3xAAA elemmel és akksival és zoomolható is így univerzális ugyanez Q5-el 4$-al drágább) Viszont ha már az akksik és töltő megvan, akkor úgyis vesz az ember előbb vagy utóbb egy erősebb és nagyobb lámpát is, mert 23-25$ körül már van C8 XML-T6 is és nehéz megállni hogy ne próbálja ki az ember :D

Új hozzászólás Aktív témák