Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz kutga #18541 üzenetére

    én kipróbáltam már ezt a műfajt sok mindenhogy de arra jutottam hogy az ilyen kis aaa elemlámpák hiába picik még mindig nehezek és nem simul össze a kulcsaiddal. nem adja azt az érzést mintha ott se lenne. kettő jobb modell van most .az egyik a photon micro light lámpái . ezek víz és ütésállóak egy autó is átmehet rajta. de nem aksis hanem2 db 2016 os gombelemmel megy . ez 200 ft költség pár havonta ha nem a médiamarktba veszed. a másik az csak csepp álló és bírja a leeséseket ez a nitecore tube. ez tölthető és nagyobb fénye is van 45 lumen. viszont csúnyább a fénye .annyira hideg hogy engem már zavar is egy picit a kékes behajlása. a photon lámpa családból a freedomot érdemes venned ez nem csak egyszerűen világít amíg nyomod hanem úgy is marad de van rajta fényerőszabályzás strobi meg minden más is és érdekes módon a 4.5 lumenje meglepően sok mindenre elég. van hozzá mágneses csipesz stb . hogy ha véletlen útközbe meg kell álnod nem kell fogni szerelés közben stb.[link] .[link] és mindkettő beszerezhető az ebay en is stb . azt hiszem a tube az itthon is kapható

Új hozzászólás Aktív témák