Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Fücsök007 #21 üzenetére

    Azt elfelejtettem hozzá írni, hogy egyenlőre. Egy 300/50-es csomagban már a 21.-ik azázadban érezném magam, de valószínűleg ez csak álom marad :))

    Kíváncsiságból a konkurencia oldalán megnéztem pár címet random a városban és meglepődtem, hogy már elérhető az 1000-es csomag, egyenlőre csak a 4+ emeletes panelokat környékezték meg optikával, így a doscis megint hátrányban lehet mire elkészül/elkészülte utáni 1 éven belül. Igaz itt még csak réz van a konkurencia részéről, elgondolkozatatott a váltás gondolata a 100/25-re(amiből itt 80/20 jönne kb a mostani áron), csak az 1 év hűséget nem éri meg részemről, ha tudom, hogy 2-3 hónap múlva már elérhető lehet a 100 nál nagyobb csomag itt az entnél.(remélhetőleg meglévő ügyfélként nem kellesz hűség)

    Ezért is jólenne, ha adna valamiféle hivatalos/iránymutató tájékoztatást az ent, mert ha csak ígérettel is, de sok ügyfelet meg lehetne tartani.(Persze a konkurenciánál úgy van kitalálva minden ár képzés, hogy úgy éri meg a legjobban ha az összes szolgáltatás tőlük van) Ezért nem csodálkoznék, ha az ügyfelek kompletten eltűnnének és vinnék az összes szolgáltatásaikat másik szolgáltatóhoz.(már aki ezt megteheti lejárt hűséggel)

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák