Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Mikisys #623 üzenetére

    Eddig az eksön mindestől 100-110 ezer forintba fájt - de a csövek (40 éves használt, de kitűnő állapotú Tungsram EL84-ek, és egy darab Siemens E88CC) már adottak voltak a 20 évvel ezelőtti projektjeimből. A Samwha 220uf-os kondikat a magyar HQ elektronika webshopról vettem.

    A fenti költség közel fele a szállítás díja volt Kínából, az alkatrész talán még 60 ezerbe se fájt.
    De mindjárt összeszedem, hogy most mit mennyiért lehet megvenni hozzá (egy-két hónapja még olcsóbb volt, azóta drágultak ők is)... :O Így talán más is kedvet kap hozzá, nem akkora ügy megépíteni, és NAGYON elégedett vagyok a hangjával: kb. 2-2,5W a kimenő teljesítmény, nincs kihasználva csutkáig az EL84 SE. Adott kínálatból választhattam hálózati trafót, kimenő trafókat.

    Mivel csak 6 nm-es a kis szobácskám ahol hallgatom, és 91 dB érzékenységű a hangdobozpár (25 éves KEF CODA 7), így tökéletesen elegendő a hangerő minden műfajhoz.

    Kis türelem, következik a lista. :)

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák