Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz Mauzes #10439 üzenetére

    Pl én ha tehetem lecsökkentem a töltési teljesitményt annyira, hogy reggelre elég, ha csak max 80%-ig töltsön, bar eleve csak heti 2x szoktunk tölteni az elöfizetésünk miatt. Illetve ez utobbi miatt eleve ugy van a töltö beallitva, hogy ne is töltsön a többi napon (vagyis radughatom elözö nap, de éjfélig nem kezdi el). De amikor kell, akkor egy mozdulattal atallitok mindent.
    Aztan nekem eleve egy olyan Wallbox van, ami akar publikussa is tehetö, vagyis lehet pl mobilrol, vagy kartyaval is inditani. Eleve rendelhetek hozza sok felhasznalot stb. Na meg konkrét statisztikat is dobal nekem, ki, mikor mennyit hasznalta, ez mennyibe került mindenféle lebontasban. Plusz tudna PowerSharing-ot meg még szamtalan egyéb dolgot, amit eleve nem tudnal sajat app nélkül.
    A kocsi appja is tud ezt-azt, de pl töltési teljesitményt nem tudok rajta allitani, illetve sajnos a töltést sem tudom 85%-ban maximalni.
    Nyilvan akinek ezek nem fontosak, vagy nem hianyzik neki, az megvan ezek nélkül is, de azért nem baj, ha van.

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák