Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz hoffman_ #7270 üzenetére

    Köszönöm! :) De erről nem én tehetek, hanem a játékkészítő cégek. Kettő darab játékkal játszom összvissz rendszeresen, az egyik 2004-es (FS9), a másik a 2006-os Obli. Időközben persze kipróbáltam szinte az összes ígéretesnek tűnő gámát, de a legtöbbet végig se nyomtam, amelyiket pedig mégis, ott sem éreztem azt, hogy újra és újra vissza kell térnem, és tud még újat mutatni a gáma. A legtöbbször a HL2 különböző részeit szoktam még leporolni, aztán annyi. FO3-at végig se játszottam, Sacred 2-be épp csak belekezdtem, GTA IV azóta a polcon porosodik, mióta megvettem, FC2-vel asszem 5 percet nyomtam, ment a polcra, Crysis-eket mondjuk végignyomtam, de eszembe nem jutna újra elővenni őket. Stalker még egész jó lett volna, technikailag, harcrendszerében, elgondolásában, de a fíling nekem nagyon nem jött be, mivel a sok Lada, meg Zil a gyerekkoromat idézik, így nem igazán retro, simán csak oroszos, szal háromszor futottam neki 15 percekre, aztán ment vissza a dobozába. :) Hát ennyi, az Obli az egyetlen FPS/RPG, amit nem tudok abbahagyni, sokszor van, hogy megnyitok egy üveg jó bort, aztán sétálgatok Cyrodiil erdeiben, tücsökciripelés, a vörös és fehér holdak, halk zene, szal igen, a fíling utánozhatatlan. :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák