Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz --Disztroj-- #5514 üzenetére

    Figy, a "normális" fps szám az nagyon relatív. 7600Gt-vel folyamatos stutteringed volt ezt ne is tagadd.
    Én X850XTvel kezdtem ezt a játékot meglehetősen régen, rendes vas volt alatta sok memóval, és azzal sem raktam messze mindent maxra az alapbeállításokból sem (pl shadowkat nem nagyon) (grasst is keveset) AA nuku, és bár játszható volt de nem volt valami kényelmes, odakint rohangálva gyakran meg megakadt és érződött nagyon hogy a határ-fps szintjén van. Namost a 7ks geforce széria az ráadásul elég gyengén vitte az oblit mivel ez egy shaderintenzív játék.

    4850el nincsenek vele különösebb gondok egyáltalán, mindent maxolhatsz és kényelmes sebességed lesz. A BC mod meg egyéb overkill őrületek az már nagyon a maximumon túl van.:)

    Van érezhető difi a lasabb vinyó között, én nem raknék rendszert desktop gépen 5400rpmes vinyóra.
    Nekem 10000rpm-es scsi-n van most, és még máig élvezettel csodálkozok rá hogy milyen gyorsan reagál és lepődök meg hogy 5-10gb ot átrakni valahova az nem időtartam.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák