Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #1463 üzenetére

    Jah, kicsit furcsáltam is azt a brutál magas szintet, lvl14-en. Csakmert én saját megítélésem szerint eléggé tolvaj, betörő, gyilkos stílust játszok, és hát azért nem éppen kezdő szinten, namost lvl14re én sem tudnék összehozni olyan szintet securityből:)
    Amúgy a lassú szintlépéssel egyszerűen ne törődj. Ha nem gondolsz rá akkor nem zavaró egyáltalán, mellesleg ez így realisztikus. Azonkívül így amikor végül majd mester leszel, nagyon feelinges lesz, tudván hogy mennyi munka és akció van mögötte. Nekem az High-Elf legultimatebb karakteremmel amikor csak nézegetem a statjaimat és merengek a "nagy múlton" már önmagában jól érzem magam... :DDD :DDD
    Azonkívül így kevésbé megunható a játék, mert télleg nagy szám pl Bladeből mester szinten lenni, nagyon brutális power-attackot kapsz. Ha ezt már kis gagyi szinten megkapnád, megunnád hamar.

    Jah Linuxot illetően sztem valamit benéztél vagy bénáztál,(már bocsi :B). Legalábbis én még nem találkoztam olyan Linux distro installerel amiben nem lehetne megmondani hogy mekkora legyen a swap file. Sőt! Igazándiból a Linux installerjei kb egy-trilliárdszor profibbak mint amiket windowsnál látsz(mivel azt maxinálisan lebutították, hogy még a leg iszapagyúbb emberek is fel tudják installálni normálisan, és ne rontsák el) Ugyanis Lin alatt van lehetőség megmondani hogy swap a partíció elején legyen vagy végén, milyen fájlrendszerű legyen, stb stb, és természetesen hogy mekkora:). Amúgy win nem is használ külön fájlrendszer swapnak, ami nagyon gagyi dolog. Bár a múltkor nekem aztmondták hogy igazából ott nem is swap van hanem csak lapozófájl.
    Valaszeg az lehetett hogy általában megkérdezi az installer hogy akarod e hogy a Linux ajánlotta particícionálás és swap beállítás legyen, és ezt te elfogadtad. Persze ez csak tipp. Amúgy meg nincs olyan hogy Linux alatt valamire nincs beállítási lehetőség. Olyan sokkal inkább Win alatt van:)

    AGP-ről meghát igazad lehet, de ez sajnálatos. Sztem nagy hiba gépfejlesztést így mívelni. A hardverek elértéktelenedése bizonyos idő után olyan mértékű, hogy már szinte szemétnek számít az adott konfig. Aki pl most vesz egy agp-s 3850-et, az tuti hogy nem fogja azt majd eladni mér fillérekért se. Ráadásul így azthiszi majd kibírja majd sokáig a konfigjával de nem, mert a játékfejlesztőkkel ugye szépen "együttműködnek" a vga gyártók és gyárják az "optimalizáltnál optimalizáltabb" játékokat:DDD mint Crysis barátunk. Ebből adódóan nem szabadulnak meg az elavult konfigjuktól ami átlép a hulladék kategóriába így eladhatatlan lesz teljesen. Komplett gépek vétele pedig mindig drágább mint egy darab folytonos fejlesztése...
    de hát sajna ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák