Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    Mennyire játszható a játék egér+bill.-el ? Azon "ritka fehér hollókat" kérdezném, akik DS-eket is játszották velük.Én egyedül csak a 3-at játszottam a szériából, és sokáig nem mertem nekikezdeni mert mindenhol írták hogy egér+bill-el mekkora katasztrófa az irányítás.
    "Ős" PC-s ként mivel nekem nincs és nem is lesz kontrollerem azután csak nekifogtam, - és persze nem volt viszonyítási alapom, és tényleg szokni kellett, - de nekem teljesen vállalható volt az irányítás egérrel meg billentyűzettel is. Végig is nyomtam velük, és qrvára élveztem.
    Csak azért kérdem, mert most megint megy minden fórumon hogy az irányítás így mekkora egy fos, de ha csak annyira "szar" mint mondjuk a DS 3-é, akkor nem tökölök megveszem és nekikezdek, mert tetszik ez a game nekem a látottak alapján.

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Shadowguard #935 üzenetére

    Nem rudom...
    Értem amit mondasz, meg nyilván DS veteránként relevánsabb is a véleményed, de nekem pl. úgy hogy csak a DS3-al játszottam azzal is csak fél évvel ezelőtt először, és nem is nagyon érdekelt eddig a zsáner, nekem egy csoda ez a játék...
    Ilyen kibaszott hangulatos és változatos térképet még soha nem láttam, meg ennyire jól megtervezettet sem...
    Mindenhol van valami érdekes, egyszerűen muszáj megnéznem mindent, és érdemes is mert jutalmaz érte a játék, az ellenfelek hihetetlenül változatosak és fantáziadúsak (és betegek...XD), a története meg érdekes, és egér+bill. - kombóval is qrva jól irányítható...

    Engem beszippantott ez a játék, de persze én lehetek a csecsemő akinek ez a "vicc" is új...🙂

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák