Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KraX

    őstag

    válasz siposz #3741 üzenetére

    Ahogy írtam korábban, abszolút értem, hogy mi lehet gond egy souls playernek. Te tudsz mihez viszonyítani, de nekem nincsenek viszonyítási pontjaim szóval nekem nagyon szuper a game. Ha nem OW lenne, akkor vsz nem játszottam volna vele, ahogy az előző részekkel sem tettem mert kiveszne belőle az az aspektus amit nagyon szeretek egy játékban, a felfedezés és az, hogy oda mehetek, azzal csatázhatok akivel akarok (és el tudom érni). Az, hogy ismetlődnek ellenfelek, vagy hogy hitbox, falon átütés problémák vannak az valóban idegesítő lehet de engem ezek hidegen hagynak mert a game hangulata és a szabadság, hogy bárhova mehetsz felülírja ezeket a számomra kellemetlenségeket. A Boss designok meg olyanok amilyenek, biztos fogok meg szívni az utolsó bossokkal ezt borítékolom, de pont ezért sem sietek sehova. Megvárnak. Azért nem égek ki a játéban mert nincs időm sokat játszani család es munka mellett, hétköznap meg aztán végképp, így nem tud unalmas lenni a game. Mindig öröm ha be tudok lépni és tudok gamelni egy kicsit hétvégén megy kicsit többet ha úgy jön ki.

    #3742Yodamest
    Nekem baromira bejön ez az int build, persze nem min-maxos de nem is érdekel, csak játszani akarok úgy ahogy nekem tetszik és persze valamennyire tudok előre lépkedni. Még nem költöttem larval tiert és nem respeceltem. Majd talán ha meglesz a RoB, mert arra kiváncsi vagyok én is, hogy milyen, de nem panaszkodhatom az Int-es buildre a nagyját könnyedén vette eddig az akadályoknak.

    #3743Yodamest
    A lustaság feltételezése is egy non-sense szerintem. Aki ezt gondolja vsz nem dolgozott még game-dev stúdióban iszonyú feszes határidők mellett.

    Döglött Róka
    Bocs, nem akartam általánosítani. Nekem úgy jött le, hogy a keményvonalas Souls playereknek több kifogásuk van a játékkal szemben aminek egy része simán akceptálható abból a nézőpontból.

    [ Szerkesztve ]

    For the God Emperor!

Új hozzászólás Aktív témák