Új hozzászólás Aktív témák

  • demars

    addikt

    válasz Pulsar #31490 üzenetére

    Üdv Urak!
    Ma éjjel én is kezdek. Szombaton túlóra 3 műszakban, jövő héten ismét éjjeles leszek ( cserélt velem kolléga), szóval én is gyúrok a karácsonyra anyagilag ;]

    Pulsar: Az, hogy apudat elküldték ultrahangra az egy dolog. Téged nem biztos, hogy fognak. Anyumat is küldték mri re, mert fájt a lába, dereka. A rtg nem mutatott semmit, mri mutatta a sérvet nála. Nekem meg azt mondta a doki rtg felvételt nézve, hogy nincs itt sérv, nem kell műteni, pihenjen, ússzon, szedjen csillapítót ha fáj. Majd 20 - 30 év múlva visszatérhetünk művi beavatkozáshoz...
    Na mondom f@sza :(((
    Azóta voltam maszek dokinál injekció kúrán, nem segített. Most eldöntöttem, megyek masszásra, sokan dícsérik. Igaz nem olcsó de nem sportolok és mindenhol azt olvasom az izmok letapadása, betokozódása okoz ilyen tüneteket. Hát mondom akkor neki... Győrben találtam olyan helyet ahol hozzáértő emberek végzik a különféle masszásokat, így nem kell attól tartanom, hogy kárt tesz bennem :P

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák