Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz demars #31448 üzenetére

    "Komoly cég" -> Nem titok, MÁV.
    Rohadt smucigok ami a ruháztatást illeti! Volt, hogy egy műszakban két pár kesztyűt használtam el, mert annyira szar volt, hogy felfeslett és iszonyat dzsuvás is lett. Ha vizes lesz és megszárítom utána kemény lesz, mint a szikla és alig hajlik. Másnap éjjelesben gondolhatod, hogy itthonról vittem sajátot.
    A sisakomnak műanyag a belső része és két hónap után a mindenféle kis pöckök elkezdtek szépen letöredezni. Most a 4-ből csak 3 ponton tart a szivacsos rész. Amit adtak hozzá "állalávalót" nem is ehhez a sisakhoz való volt, de én azért ráeszkábáltam.
    Kollégának olyan "új" lámpát adtak, aminek nem volt fogantyúja.
    A bakancsokról meg már beszéltem...

    :Y 9? :Y Az derék!
    Előző melóhelyemen is három rend ruha volt, azt azért hellyel-közzel be lehetett osztani.
    Itt az újoncnak kettő jár mindenből (kivéve lábbeli, amiből ugye csak egy), aztán majd következő évre igényelhet magának plusz ruhaneműt.
    Hetente csütörtökönként viszik mosatni a motyót, következő csütörtökön hozzák. Szóval ha közben elszakad, vizes lesz, akkor sorry, így jártam.

    Ha összességében nézem, mi még mindig jobban jártunk, mint a feleségem. Kötelező a fehér ing és a fekete nadrág. Ez még rendben is volna, nade önköltségen!?
    Egyedül a zöld sálat kapták munkaruhaként. Nem, nem a postán dolgozik, rosszabb. Járási hivatal, szopó szekció.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák