Hirdetés

Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    Üdv de rég írtam ide. Szépen elhanyagoltam a blog írást mostanában, meg persze az egész fórumozást is. :) Nos szóval még mindig tekerek, s persze most a szezonon kívül sem hagyom abba. Csak a távok rövidülnek le. Jelenleg 17500 km környékén járok, ha az időjárás nem fordul ellenem, akkor még szerintem 2000 km biztosan összejön idén.

    Időközben sok minden történt még inaktív voltam itt. Nyáron 500-600-as heti átlagokat tekertem. A kondícióm is javult, így az átlagaim is, most 32 km/h-t tudok 100-on egymagam, persze ebben csak gyenge emelkedők vannak. :)

    A Kuota Kharma Evo-mat meg épp tegnap adtam el. Nem rossz bicaj, szép is volt szerintem, bár lehetett volna kicsit merevebb is szerintem. De az eladás oka egyszerűen az, hogy nagy volt a váz a magasságomhoz. 177 cm vagyok, 55 cm-es felsőcső hosszal nem volt jó még 100 mm-es stucnival sem.

    Szóval most bicaj nélkül vagyok, de ma nézek egy másikat, s kicsit retro vizekre evezünk egy Colnago C40-el. Igen nem mai, nem annyira merev, de régi vágyam egy ilyet birtokolni. ;) És persze valami modernebb komoly bicaj is érkezni fog, ha találok a méretemben. Több versenyző van itt is, a vágyam egy Cannondale SuperSix Evo. ;)

    No ennyi egyenlőre majd jelentkezem, ha nem lustulok el megint. :D

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Aktív témák