Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb.bocs

    őstag

    válasz Doink #5015 üzenetére

    nálam (gtx960 4gb) levan korlátozva iylen 70 fpsre, kilehet tapasztalni hogy hány fps fölött kezd el "visítani" (én elég messze ülök az egputól, így annyira nem is hallanám.) a játékok egy része nincsen optimalizálva, pl az új nfs amikor elindítom, még csak a menüt töltené be, de máris kiakad és ilyen több száz, ezer fpseket dobál, akkor kezd visítani a kártya. lekorlátoztam, nem engedi az adott fps fölé, és így már "csöndben" van a kártya is. Itt szerintem elég összetett a probléma, látni a videóban is az anyaghasználati problémát plusz hozzájön az hogy a játékok is elszállnak fps limit gyárilag nincsen benne. Mintha szándékos lenne hogy előbb megpusztuljon a kártya :D de ez már csak hozzáképzelés :D nekem ez a tapasztalatom

    " A coil az tekercs. Találsz tekercseket a kártyán, szűrő-kiegyenlítő szerepet játszanak. A vinnyogás abból ered, hogy ha bizonyos nagyságú áram folyik benne, akkor úgy rezeg a mágneses mező miatt, hogy füllel is hallható zúgást eredményez.

    Sokat nem lehet tenni ellene, keveset néha lehet. Ha meg tudod találni, hogy pontosan melyik tekercs okozza, akkor azt becsöpögtetheted rugalmas, műanyag ragasztóval, sziloplaszttal stb. Nézz szét neten, hogy mit ajánlanak.

    Ez egyrészt részben lefog(hat)ja a rezgést, másrészt hangszigetelésként is szolgálhat. "

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák