Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz Zsolt922 #1147 üzenetére

    Csak mPCIe csatalkozón keresztül fog működni, mert NINCS express card csatrlakozód, ahogy néztem google-ban.

    Igen lehet venni eszközöket hozzá, vagy itt használtba hardverapró-n ( én is adok el egy ilyen végű eszközt ) vagy vehetsz eleve külföldről, vagy EXP GDC gyártótól, vagy a hwtools weboldalról.

    Plusz szükséged lesz egy tápegységre is, ami ki bírja szolgálni a választott kártyádat.
    Egy GTX 660 kártyát ajánlanék a 4000G3D pontot elérő procid mellé.

    Williamgrant-nek:
    Nem nagyon értek a webes részhez, talán az zavart meg, hogy nem szeretettem volna külön szedni a helyet , ahonnan a domaint rendelem, és a tárhelyet bérlem. Valamint ingyenes aldomainem már volt/van [esy.es]. Most már így az írásod alapján logikus, hogy ennek semmi akadálya nincs, és utána is kérdeztem. Élni fogok a tárhely ajánlatoddal, sőt, lehet segítséget is fogok kérni majd tőled ezzel kapcsolatban.
    Most egy kérdésem van, milyen helyet ajánlotok, ahonnan megvehetem a .hu-s domaint a lehető legolcsóbban, 2 évre. ( mindenféle rejtett költséget feltüntetve, a TÉNYLEGES végösszeg érdekelne )

    Tenken-nek:
    Nem, nem sorolom fel a dolgokat, mert értelmetlen lenne. ÉN állítom az én igazam, Te a tied, és mindketten meg vagyunk győződve a saját igazunkról. És még csak nem is ide tartozik. A múltkor már próbáltam feléd "nyitni" amikor kiemeltem a szakmai hozzáértésedet, sőt meg is kértelek rá, hogy segíts egy új poszt létrehozásában az oldalamra a DSDT-vel kapcsolatban, de még csak válaszra se méltattál.

    Nem szeretném tovább folytatni ezt a veszekedést ( vagy nevezzük akárhogy ). Ha megbántottalak sajnálom! Ha nem csak nem nézed jó szemmel néhány itt elhangzott tanácsom, csak nyelj kettőt, és normális hangnemben javíts ki engem, talán még én is tanulhatok belőle.
    Az összes itt elhangzott, és evvel kapcsolatos információkat kizárólag a netről, és néhány személyes tapasztalatomból szedtem. Mint tudjuk az értelmes dolgokat nem minden esetben tanítják meg az iskolában.

Új hozzászólás Aktív témák