Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz Ladislawus #932 üzenetére

    Ez nem feltétlen így van ez az összeg ahogy te becsülted. 10 ezrek lehetnek a különbségek. Eleve böngészheted az aprót, hogy az alaplapot ( mmint a hwtoolsosat ) ne magad rendeld külföldről, hanem kb 20 ért megvedd innen apródról. Egy teljesítményben TELJESEN megfelelő pc tápot megvehetsz 5000 forintért is.

    Ház pedig nem szükséges, tehát ez lehet 0 forint is, vagy ha egy kicsit a kézügyességedre támaszkodsz, mint pl én, akkor magadnak építesz egyet nagyon minimális ráfordított összegből. Csak legyen valakinek egy régi rozoga számígógép háza, amit úgy fúrsz faragsz vágsz magadnak, ahogy csak akarod. Nekem volt, átalakítottam, végül csak a festékre kellett költenem egy ezrest :)

    Tehát a "kb 40e" ből lementünk 25 re, HA a pénz nagyon fontos dolog.
    Az, meg hogy a használandó vga mennyi, arról meg már nem az egpu részleg tehet. Ha asztaliba veszed, Ha pedig notihoz akarod hozzákötni, így is- úgy is annyi lesz a VGA.

    De neked bőven elég lenne egy Használt GTX 660 - as vga. Én fél éve vettem 32.000 ért, szerintem már most is veszel ennyiért, vagy olcsóbban.

    Ez nincs egész 60.000ft VGA VAL!!!
    Még egy kicsit, mondjuk 5-8000- et spórolhatsz , ha veszel egy EXP GDC-s alaplapot.

Új hozzászólás Aktív témák