Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SuzyUnni

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy számomra eléggé idegesítő problémával fordulnék segítségért hozzátok. Kb. egy éve vettem egy GIGABYTE FORCE M7-es optikai egert és ezzel együtt pedig vettem hozzá egy egárpad-ot is. Eleinte úgy működött mint az álom de aztán nagyjából 3-4 hónap múlva elkezdett az egér az egérpadon érzéketlenné válni, néha kihagyott, de pl. az egérpad szélénél ahol nem volt használva működött. Az egérpad meg lett tisztítva, de semmi javulás. Úgy tudtam az egeret működésre bírni az egérpadon, hogyha kihúztam a gépből és visszadugtam, de egy idő után ez sem működött. Odáig fajult a dolog hogy most már az egerem egyáltalán nem működik rajta , meg sem mozdul az egérpadomon, de viszont sima papíron vagy kartonon minden probléma nélkül működik... Az egérpad amúgy szinte új állapotban van és más egér tökéletesen működik rajta. Most pont tegnap viszont már ott tartottam hogy a papíron sem akart működni egyáltalán ezért szétszedtem és arra rögtön rá is jöttem hogy ahol megy be a vezeték az egérbe az egyik vezeték kicsit kontaktos, de viszont most, hogy néha rendesen érintkezik (legalábbis szerintem mivel a papírfelületen utána működik) még az egérpadon így sem moccan. Csak gondoltam azért írom le ha esetleg ez is közreműködhet az problémában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák