Új hozzászólás Aktív témák

  • Vinrael

    tag

    Üdv!

    Van egy kb 5 éves Logitech MX518-as egerem.
    Van egy olyan problémája az egérnek, hogy néha fogja magát, és lecsatlakozik..
    Ez a jelenség néha nem olyan zavaró, mert fél másodperc alatt visszacsatlakozik kb, de mikor megcsinálja ezt sokszor egymás után (teszem azt 5 percen belül 7x) az már idegesítő tud lenni. A jelenség néha 5 perc alatt 7x jön elő, néha egy nap alatt se.. Ennek tetejébe, néha gondol egyet, és vissza se csatlakozik. (WinXp alatt kihuztam bedugtam jóvolt pár percig, néha óráig, de Win7 alatt ugy beszarik, hogy még a egy másik egér (régi mx310) se működik, csak gép restart után.)
    Néhány infó:
    Win xp sp1-2-3an lett használva, most szeptemberig, most nemrég vettem egy full uj gépet, és reméltem, hogy a probléma megszűnik, de nem. Most win7 sp1-et használok, és a probléma fennáll.
    Még annyit, hogy a probléma kb 1-2 éve már megvan, de eddig nem idegesített, mert mindig kb nyár körül jött elő, és kb egy hónapig csinálta csak. Viszont most már nagyon idegesít, mert ilyen sokáig, és ilyen sokszor nem csinálta.

    Hát ennyi, remélem nem lett túl zavaros a történet, és hogy van valami ötletetek :D

    https://www.youtube.com/channel/UCGzkAM74dJ_Vo2r73Y1tv2Q

Új hozzászólás Aktív témák