Új hozzászólás Aktív témák

  • Grimk

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van a következő egerem:
    [link]
    Trust XpertClick Wireless Optical Mini Mouse MI-4930Rp
    Már egy jó fél éve használom és nem volt vele eddig hiba. Úgy egy hónapja el kezdett akadozni a kurzor néha-néha, de ha újraidítottam az egeret, akkor megjavult egy időre (ezért szerintem nem a felülettel vagy az érzékelő tisztaságával van a baj).

    A mai napon sajnos teljesen leállt, semmit sem tudok vele csinálni.
    Úgy emélkeztem, hogy valamikor a délelőtt folyamán a Windows 7 telepített egy upgrade-t és az után már nem tudtam használni az egerem, így megpróbáltam még újabb patcheket keresni a windowshoz, amiket nem telepít autómatikusan. Fel is tett jó párat, de nem segített.

    Írták máshol és itt is, hogy a driverek újratelepítése megoldja a problémát. Ezt meg tettem a mind a egér driverével (amit egyébként jó ideig egyáltalán nem használtam) és az összes USB drivert is újratelepítettem, hátha segít. NOT!

    Jelenleg olyan üzenetet kapok az autómatikus driver telepítőtől, hogy az "unknown device"-nak a driverét nem tudta telepíteni, mert "malfunction massage"-t kapott az eszköztől.

    Van valami ötletetek van, hogy hogyan lehetne ezt megoldani? Vagy írány a szervíz?
    Előre is köszönöm a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák