Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Zoolee1976 #705 üzenetére

    1) Érdemes megcsinálni, ha van türelmed összevadászni a scoutokat a legendához akit le szeretnél igazolni

    2) Én tartottam a labdát, nem támadtam, elvittem tizikig és a tizenegyes párbajt megnyertem. De így is sokadjára sikerült csak. Akkor rúg gólt amikor akar, ezért nem szabad neki odaadni a labdát.

    3) Ahogy írtam a taktika csak egy kis részletét fedi le a játéknak, a nyomorék gólokra nincs hatással. Ha nyomorék a játékos vagy a játék akkor lehet akármilyen jó a taktika, nem lesz jó az eredmény. Ezért nem szeretem ezt a részt, olyan mintha amatőr játékosokkal játszanék, rengeteg a hiba.

    Pl itt a játék nyomorult, mert nem az irányításnak megfelelően viselkedik:



    A tegnap felvázolt taktika, labdaszerzés utáni kontra, szeretném Messi elé területbe betenni a labdát, hogy aztán a balszélen tisztán futó Griezmannt indíthassam, és Maradonával irányba is helyezkedek, megnyomom az Y-t, felmegy a power bar, majd az utolsó pillanatban mikor elrúgná összenyeklik és balfasz módon Busqets elé passzol. Egy ütem oda, de sebaj még úgy látom Messi-Vidal falpasszal ki tudom tenni balra Griezmannak. Mire megcsinálnám ezt látom, hogy Semedo visszaér és zárja a passzsávot, viszont azt is látom, hogy Suarezre fel tudnám passzolni, ezért megnyomom a passzot fél erővel, erre Vidal a közvetlen előtte álló Messinek passzol.
    Itt két helyen írta felül az inputot a játék, Maradonánál amikor nem vette figyelembe az irányzékot (összeesett a játékos), illetve Vidalnál amikor nem vette figyelembe a passz erejét. Itt nem tudom, hogy Messi a visszapassz után miért áll meg és helyezkedik Suarez és Vidal közé. A támadásvezetés counterattackra van állítva, ott van előtte a terület, AMF poszton ilyen taktikával oda kellene befutnia, nem pedig rövidpasszra helyezkednie. De ettől függetlenül át kellett volna lépnie a labdát a passz ereje miatt

    Itt meg a játékos nyomorult:



    Az elején még jól mozog Busquets, a kapu és Mbappé közé próbál helyezkedni ott vágtam meg ahol elkezdődik a hiba. Valamilyen 'érhetetlen' oknál fogva méterekre leválik Mbappéról, mintha Lenglet-t próbálná fogni, aztán mikor jön egy rossz beadás amit mindenféle gond nélkül ki tudnék vágni Lenglet-val a saját csapattársát megelőzve rúg egy öngólt. A mozgását és a testtartását tekintve még itt is egyszerűbb lenne neki szögletre rúgnia a lábdát, de láthatóan kifordítja a lábát és a kapu felé irányítja. Ugyanilyen kitekert testtartásban a csatáraim általában mellé szokták rúgni.

    - Végig a gép irányítja a Busquetst
    - Semmilyen taktika nem írja neki elő ezt a mozgást
    - 96-os DMF, top formában, a védekező skilljeit tekintve a legjobb a posztján

    Persze tudom, hogy ez script (1-0-ra mentem, 80. perc), hogy ha túl béna az ellenfél, hogy az ajtó ablak helyzetben hagyott Mbappénak passzoljon akkor berúgja a gép helyette az én játékosommal a gólt.

    5) A felvételt nvidia Shadow play-jel csinálom, MP4 splitterrel vágom, aztán az ezgif.com-on szerkesztem/csinálok belőle gif-et, és a gifyu.com-ra töltöm fel.

Új hozzászólás Aktív témák