Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz VinoRosso #710 üzenetére

    Már nem szerkeszthető sajnos.

    Közben feltöltöttem egy meccset, ahol jól működött ez a taktika, az ellenfél edzője Yogi Löw volt, annyit változtattam rajt, hogy a False Winger helyett Hug the sideline volt beállítva, mivel 3-4-3-mat játszott, meg az emberfogás volt egy kicsit más, a többi ugyanaz. Szépen lehet látni, hogy mennyire ki lehet használni, ha az ellenfél nem védi a széleket.

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz VinoRosso #710 üzenetére

    Köszi a gyors választ!Majd én is kipróbálom,sajnos tényleg sokszor botrány a passz "rásegítés" 0-3 ig mindegyiket próbáltam de úgy látom még manualban is van olyan hogy ugyan avval a játékossal ugyan abban az irányban, ugyanavval a lábbal és ugyanolyan erővel nem sikerül két egyforma labdát adni.Ezért nem is értem pl ezt a 8000 ratingos palit aki mindig ugyanúgy passzol,ilyen az én játékokban nincsen,lehet csak az övében marad benne!😀 Más.Közben csak sikerült a MU t lenyomni 1-0 rá, valami 76-24 és labdabirtoklásom volt,igen amíg nálunk a labda addig nem tud csítelni a gép! Namost,van egy CM 5 csillagos ahol jönne Matthäus vagy Scholes,Jumppal jönne Gullit,Bergomi,Cordoba a Physicallal meg jönne,Viera Adriano,Toldo,Kluivert,Campbell,Samuel, és van egy LB m amivel R.Carlos.Szrintetek melyiket használjam fel?Az az igazság hogy LB nek van már Robertson,CM ekkel is elég jól állok,meg kapussal is de a CB k jöhetnének!De hát R,Carlos az R,Carlos, gondolom a játékban Robertsonra köröket ver.Meg hát az a knuckle shot milyen lehet már 40 méterről!😁Nem tudom, imádom Matthäust és Scholest is,meg persze Gullitot is.Valaki tudja hogy lesz még ilyen spec trainer lehetőség?

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák