Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz VinoRosso #724 üzenetére

    Éppen ezaz, semmi funkciót nem szolgál ez, csak a játék egy fos., és pontosan ezt a szarságot használják ki. Ez már PES 4 óta létezik PC-n. Kezdeti PES 4-6 időkben elég volt csak benyomni az utorrentet max letöltési sebességnél szakadt a játék eredmény nélkül. Ezt még én is csináltam nagy lagger noobok ellen párszor meg is mondom őszíntén. Persze akkor még kis hülyegyerek voltam én is.

    Mostanra már valami komplexebb dolog lehet, mert fél másodperc alatt megszakítják a meccset valamilyen módon. Volt olyan is, még szinte be se ment a labda a kapuba már szakították is meg. Mintha csak valami gombkombinációt kéne benyomniuk és kész.

    Steam fórum jelentős százaléka arról szól, hogy írják a csalók neveit, nézz csak be, simán a témáknál.

    Persze, ha a te neted szakad meg beírja a 0-3-at, ez érthető. Ők meg azért szakítják meg, hogy ne csökkenjen a ratingjük és a szuper overall mérlegük. Nézd meg a SIM mód top 30 játékosát, de írhatnék top 100-at is szerintem, ha nem többet.

    Több ezer nyert meccs, vereségek nélkül. Gondolom ugyanezt csinálják, mint 1vs1ben, csak így képtelenség ellenőrízni őket. :) Ezért jobb is lenne, ha oda is visszahoznák az élő meccset, akkor lehetne reportolni őket a kilépős meccsek után.

    Láttam olyan képet is egyik fórumon, hogy pénzért lehet venni a myclubhoz is a csalásokat. Max stamina minden játékosodnak a teljes meccsre, ez a lagcheat kilépő csalás, stb. Persze nem tudom, mennyire lehetett igaz.

    Legszánalmasabb, amikor coop módban kilépnek ellenünk. :) Ott aztán mit sajnálnak? Nem lesznek elsők a heti divben? Vagy ezerrel kevesebb GP-t kapnak?

Új hozzászólás Aktív témák