Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Marky18 #83 üzenetére

    Azt olvastam - már bezártam azt az oldalt de megtalálható a google segítségével úgy, hogy rákeresünk a játékra és az elmúlt 24 órára szűkítjük a találatokat - hogy ez megvásárolható prémium izé is csak novemberben fog élesedni.
    A Master League-ről pedig kb. még ennyi infó sincs. Már többször kifejtettem engem csak ez a része érdekel de ez is csak a SmokePatch team patch-ével ha ők nem csinálnak hozzá akkor tuti nem fogom megvenni az ML DLC-t - gondolom az fog kelleni a SmokePatch alkalmazhatóságához.
    Persze ha az is ilyen 10-15k közötti összeg lesz akkor megyek FIFA-ra, és a hajukra kenhetik.

    Szerintem a korrekt az lenne ha:
    - ahogy ígérték a játék ingyenes lenne azzal a pár csapattal és persze lehetne online - sok játékkal pontokat szerezve akár ingyen is egy tűrhető csapatot felépíteni a FUT-ban is valahogy így megy ott sem kötelező vásárolni
    - aztán lehetne venni persze játékosokat, vagy játékban felhasználható coinokat stb. de ezek is mondjuk max 5k értékben
    - az ML DLC is max 5k ennél több pofátlanság hiszen 10k felett már bőven a korább játékok teljes árán akarnának egy KVÁZI ingyenes játékhoz egy KIS DLC-t eladni.

    Ez olyan mint ha ingyen adnának egy PS5-öt 2 kontrollerrel és minden játék ingyenes de csak havi 50 ezer forintért lehetne játszani vele, tehát egy év alatt 600 ezer forintot fizetnél be, és mondjuk OFFLINE játékra nem lenne alkalmas a gép, csak internet kapcsolattal lehetne nem online játékokkal is játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák