Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz TrueGooner #29 üzenetére

    Azt írják, hogy mobilon nem lesz elérhető az ami PC-n igen. Magyarul mobilon ultra lowban fog futni, míg PC-n ultra highban (már akinek). Kifejezetten hangsúlyozzák, hogy lebutítás csak mobilon lesz:

    " We will make graphical adjustments to the mobile version but the next-generation graphics on consoles and PC will not be downgraded."

    A grafika meg a legkevesebb egyébként. A legnagyobb baj az, hogy egy mocskos csaló agyonszkriptelt szar az egész online, és ez szerintem addig nem fog változni, amíg a Coinami csinálja a játékot, mert fejétől bűzlik a hal.
    Még a kommunikációban is hazudnak, mert már a PES 21 is elég valószínű, hogy a tartalamaz egy béta verziós cross platfrom playt, csak nem mondják el. Másképpen nem tudom, hogy miként játszhatok online PC-n olyan ellenfelek ellen, akiknek olyan managerük van, ami csak és kizárólag a mobil verzióban elérhető? Nyilván sehogy máshogy, mint úgy, hogy az ellenfelem mobilról játszik...

  • Rhair

    csendes tag

    válasz TrueGooner #29 üzenetére

    Próbáltam mindig pozítívan a pes mellett állni, de arcon köptek minket. Igen tudom, hogy volt default team nem ma kezdtem a szériát, de ez sem volt kidolgozva. Már a team spirit betett ennek a lehetőségnek. Fifaval nem érdemes összehasonlítani, mert ott van kihívás, van tengernyi igazolható ember, főleg a 22-ben bent lesz az angol 5. osztály. Nyílván a játékmenet az nincs a pes közelében , de ez már szubjektív. Ideje beismerni, hogy váltani kell, persze lehet reménykedni, de nálam már a játékmenet kevés lesz. Belefáradtam az elmúlt években, hogy nincs semmi tartalom, de még online se. Ez amit.pedig idén leművelnek ez katasztrófa. Semmi kommunikáció, néha egyik, utána másik közösségi oldalra írnak valamit, ez vicc! Én úgy gondolom valamit nagyon elqrtak az elmúlt két év alatt és most gyors összedobnak valamit.
    Elvesztették a EB-t is, gondolom idő kérdése és a többi nagyobb csapat is visszakerül az EA-hez. Persze a japán piac majd eltartja őket, csak azért ahogy az elmúlt években kezdett végre a széria újra éledni és egyre többen megismerték. rendezvények voltak érthetetlen ez az egész húzás :(
    Persze ki lesz próbálva, mert ingyen lesz, de sok jót nem remélek!

Új hozzászólás Aktív témák