Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz Rhair #25 üzenetére

    Offline egyeltalán nem lesz esélye a PES-nek, mert 2022 előtt nem lesz offline része, a 9 csapatos mobil grafikás demót ne nevezzük annak. 😀

    Azért mondom ezt, mert van egy interjú (egész pontosan ez: [link]), ahol elhangzik a következő állítás:

    "While the core game engine is the same for console and mobile, we’re working to ensure the best gameplay experience on each platform,” he says. “[New-gen] consoles and high-performance PCs allow us to devote more resources to gameplay, so we’ve included a variety of elements that are not possible on mobile, such as 3D lawns, spectators’ realistic movement, cross-processing of moving kits, rich lighting, and motion blur. This is something that cannot be achieved on a mobile device."

    Majd egy bekezdéssel később:

    "Kimura stresses that some of these features will “not be included at the time of release” and will be “implemented in a future update”.

    ...Ha úgy értik, hogy megjelenésekor még 3D gyep sem lesz a játékban, akkor szerintem mindent elmondtak, és valóban egy mobiljátékkal nyitnak konzolon.

    Igyekszem pozitív maradni, de napról-napra tesznek olyan nyilatkozatokat hogy égnek áll a hajam, és lassan kénytelen vagyok igazat adni a kételkedőknek.

    Szerintem az UE5 motor eltolása okozza Nekik a legfőbb galibát, de miért nem tudják lekommunikálni ezt? Az pedig, hogy mkstmár hivatalos forrásból tudjuk, a "a játékmenet minden platformon megegyezik, csak grafikai különbségek lesznek", szintén aggodalomra ad okot, mert sosem láttam még konzol minőségű fizikát mobiljátékban. Szerintem (de nem értrk hozzá), nem lehetséges.

    Másfelől a FIFA-val továbbra is ugyan az a problémám: Hiába lehet színezi a stadiont, és saját csapatot készíteni (ez egyébként PES-ben is megvolt, hogy egy alap PES kerettel indultál), de 3 meccs után unalomba fullad a játékmenet miatt.

    Szar dolog a várakozás. 😀

Új hozzászólás Aktív témák