Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz szTotyy #947 üzenetére

    Aki világéletében fifázott, az elvből undorodik a pes/efootballtól. Legjobb esetben kipróbálja pár hétig, nagyon kirívó esetekben hónapokra, aztán levonja a tanulságot, hogy a fifába van legalább sbc meg tartalom stb.

    Aki meg régen egyszer kipróbálta a pes 5-öt vagy pes 6-ot és elkapta a feelingje, az maradt, legalábbis a nagy része. Ezek az emberek harmincon felül vannak már, akik fiatalabbak nem igazán tudják egyébként se miről van szó. Meg van nyilván egy szelet, akiknek jobban bejön a pes, azok se sokan vannak, de gondolom a pes20 környékén vonzódhattak be.

    Nekem anno a pes6 felüdülés volt az akkori fifához képest. Mivel még nem volt online felülete egyik focis játéknak sem, ezért a retek szarul sikerült PES 2008 helyett is inkább a pes6-al toltam master leagueben szarásig. Mindaddig amíg már eljárt a grafikája felett az idő. Utána ugye sorban jöttek a részek minden évben, volt amelyiket kihagytam, de mivel én már hozzászoktam a PES játékrendszeréhez nem voltam képes a fifához visszatérni. Az elmúlt jó pár évben meg lassan ha fizetnének se fifáznék hosszútávon.

    Elég volt játszanom vele, mikor nem volt Efootball szeptembertől áprilisig és megvettem féláron novemberben a fifát. Aztán alig vártam, hogy kijöjjön a "kijavított" Efootball a nagy égésüket követően.

    Szóval azt látom mindig, hogy sírnak a fifások, mennyire szar a játékuk, de aztán úgyis megveszi. Inkább rákölti a 70 eurót, mint megpróbálja az efootballt.

    Viszont mivel nem ilyen egyszerű megtudom érteni, mer ahogy én nem tudok átszokni már a fifára, úgy ez fordítva is igaz. De ez nyilván csak az én véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák