Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz Zoolee1976 #517 üzenetére

    Ez egy mobilgame, és semmi erőfeszítést nem érzek, hogy tennének a javításában.

    Nyilván alapvetően nem a külsőségesek a fontosak, régen sem az számított, de tényleg olyan, mint a hányás. Évek óta így van, 2022-őt írunk, de nem foglalkoznak vele. Az is lehet, csak mi európaiak vagyunk erre ennyire igényesek, és Ázsiában hozzá vannak szokva erre a játéktermi stílushoz...

    Ez eltörpülne amellett, ha a játékmenet következetes lenne. Miért van az, hogy bárkivel játszok, 4-5 meccsig az történik a pályán amit szeretnék. Tudok helyzeteket kialakítani, szerelni, a támadók útját keresztezni stb.

    Aztán van sorozatban újabb 4-5 meccs, amikor semmire nem reagál a hülye játékos. Nem lehet odalépni időben, leszerelni a csatárt, nem tudja a 100-as Mbappé átvenni a labdát, kiszaladok vele az oldalvonalnál.

    A kapus vagy nem véd ki semmit, vagy mindent ki fog. Nincs átmenet és a forma sem határozza meg miért szar vagy jó a hálóőr.

    Én nem gondolnám, hogy az emberek lennének szarabbak, van egy réteg, aki állandóan panaszkodik. Az lehet, hogy mindenki próbál alkalmazkodni a játékhoz, mivel csak úgy lehet eredményesnek lenni.

    Pont írtam a tegnapi hozzászólsában, hogy átálltam megint a quick counterre, mert possession taktikán nagyon sebezhetővé váltam védekezésben. Egyszerűen ebben a játékban se nagyon lehet lassan építkezni, a 21-ben vagy a 20-ban is simán ment a labdabirtoklós lassú építkezés és nyomás gyakorlás...

    Itt meg rohanni kell, futni, mint az őrült, ha gólt akarsz szerezni. Egyszer próbálj meg lelassítani, elveszik tőled a labdát simán, nem lehet megállni és gondolkodni nagyon.

    Szóval ebben is van "meta" amit próbál mindenki használni, mert így lehet gólokat szerezni, ez van.

    Bár szerintem ebben se volt teljesen így a kezdetektől, csak az utolsó néhány frissítés baszta el. Ez is annyira a fifát próbálja követni... Annyi, hogy ha működik a játék, akkor nincsenek 5-5-ös meccsek, mint a fifánál, hanem sok 0-0 vagy 1-1 is összejöhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák