Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz VinoRosso #504 üzenetére

    Én csak a ligánál vettem észre jó pár hónappal ezelőtt már a faszságokat.

    Az eventnél annyira nem is érdekelne, mert akárhányszor próbálhatom, viszonylag hamar megvan az összes challenge.

    Ám a ligánál mikor egy vagy két buzi meccsen megy el a feljutás vagy bennmaradás... Mondanám, hogy hagyom a picsába a ligát és játszom más móddal, de nincs semmi basszus. Totál unalom az egész. Nem lehet azt csinálni, hogy hát akkor coopozok vagy offline master leaguezek.

    Én jobban örültem volna, ha fizetünk a játékért, normális offline tartalommal(master league), meg grafikai beállításokkal. Habár a legutolsó szempont megjegyzem a grafika, csak lenne normális a játékmenet.

    Eredetileg amúgyis az volt, hogy normális pes 2022 lesz továbbra is, csak valamelyik barom kitalálta ezt.

    Arra se képesek, ha már kitalálták ezt, hogy frissítsék a formákat vb alatt is. Minek azt... Nem kell itt semmit csinálni. A lényeg a 900-as meg 1500-as csomagok. Legyen ötödjére is Mbappénak lapja, mert nem volt elég idáig se...

    Az a baj, hogy szeretem a focit, és nincs alternatíva... A fifát soha többet, az UFL meg csak konzolra érkezik, kipróbálni se tudnám bármikor is fog megjelenni.

Új hozzászólás Aktív témák