Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Hát én tényleg nem tudon, hogy mások melyik játékot játsszák. Szerintem kvajó vele játszani. Nagy kritikusa voltam a PESnek mindig is, de most jó. Nem mondom, hogy hibátlan de messze h jobb mint az eddigi PES-ek pedig 2010 óta játszok.

    A labdaátvételnél (ha van rá lehetőség, mert nem mindig van...) meg kell állni vagy legalább lelassítani, hogy megfelelő legyen a labdakezelés. Vagy el kell engedni a bal itányzékot és akkor lábnál marad a labda vagy nyonni kell a futást és az irányt ha van terület és akkor tovább lehet tolni, hogy ne törjön meg a lendület.

    Szerintem ha valami fejlődött a játékban az a labdakezelés. Imádom ahogy egyes játékosokhoz ragad a labda, persze ehhez kb 85 feletti ball control kell, nyilván belső védő nem a fülén fogja pörgetni a labdát, és ennek megfelelően is kell edzetni a játékosokat. CMF AMF, SS mind magas ball contollal kell rendelkezzen de a CFnek se árt. Mind centális játékosok többnyire nincs terület tologatni. És persze középen vezet a legrövidebb út a kapuig, tehát a legtöbb játèkost ide érdemes csoportosítani ergo a csapat zömének magas ball control kell.De nyilván függ a takitàtól is, ha valaki egyritmusú kontrákra rendezkedik be annak kevesebb ball control, magasabb dribbling, acceleration és speed kell. Szóval eléggé fontos ki mikènt edz, de ez így van jól, rá van bízva az emberekre, ki hogyan edzi a csapatát.

    Amennyire nézegettem a coinért vásárolható játékosok eléggé félre vannak edzetve, nem csak ebből az aspektusból, hanem úgy általában nem egy kimondott poszton jók, hanem minden skill egyformán van edzetve, és sok ellenfélnél látom, hogy van egy coinért összevásàrolt csapat aminél egy játékos se igzàn kiemelkedő a posztján. Nem is nagyon igazoltam coinért, van 850 pedig egy fillért nem költöttem a játékra, csak egyszerűen nem nagyon volt olyan akit érdemesnek találtam arra, hogy coint költsek rá.
    Így kb három játékos hiányzik a keretemből, Mbappé, Goretzka és Cancelo, mást erőltetve se tudnék berakni a többi a csapatbna mind a legjobb a posztján.
    Ezzel 18 meccs óta nem kaptam ki úgy, hogy szar a netem, sokszor 5-10 mpre megáll és ezalatt csak imàdkozni tudok, hogy az ellenfél ne rúgjon gólt, meg sokszor csal a játék és egyszerűen lehetetlen nyerni. Szerencsére a csalásbók úgy néz ki visszavettek valamelyest, mer továbbra is èrzem sokszor, hogy a gép segíti az ellenfeler, viszont mostanában kevésbé veszem észre, hogy a végkimenetelt befolyásoló módon teszi. Így is idegesítő, de talán rájöttek, hogy nem kell totál elcsalni a meccset ahhoz, hogy ne ragequiteljenek a felgasználók 5 perc játék után.

Új hozzászólás Aktív témák