Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #1025 üzenetére

    Na, próbáltad?

    Nekem a frissítés óta elképesztően fekszik a játék. Az a megvásárolható Messi kártya pedig elképesztő, kicsit talán már aggasztóan erősnek tűnik. :D Mindegyik Boosted lap ennyire OP lehet? Hihetetlenül jól kezeli a labdát az a kártya. Holnap lesz 3 hete hogy frissült a játék, és az Online meccsekről sem tudok rosszat mondani. Olykor ugyan úgy előjön, hogy szinte kis sem tudok jönni a saját kapum elől, de valahogy jobban kezelem ezeket a szituációkat. A taktikám is nagyon jól működik eddig, elől is és hátul is meg van a csapat. Az online kapcsolat is sokkal jobban tűnik, nagyon ritkán tapasztalok delay-t.

    Az EAFC-t is kipróbáltam, 6 óra ment le a Trialból. Vegyes érzések. Sok a feladat, mindig van mit tenni, a hangulata tökéletes, de számomra a meccsek egyáltalán nem szórakoztatóak. Nem lehet belevinni kreativitást, és mivel bután mozognak a játékosok, nincs, vagy csak nagyon bénácska labdakezelések vannak benne, a játék szépsége is teljes mértékben hiányzik belőle. A labdafizika pedig nagyon furcsa. Amennyire látványosak és extrém jól néznek ki a lövések, annyira bénák a passzok. Semmi súlya nincs a labdának.

    Részemről nem kérdés, hogy idén is az eFootball a nyerő, kíváncsi vagyok hova fejlődünk a következő 12 hónapban.

Új hozzászólás Aktív témák