Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badb0y

    addikt

    válasz X-COM #913 üzenetére

    Jaja, 100Euro.
    Igen középárfolyamon(OTP-nél) ami most sajnos $ esetén 6ft-tal lett több euro esetén 10-zel :Y

    Más:
    Elég balszerencsés dolog történt ma barátommal. Rendelt egy fényképezőgépet (Konica Minolta Dynax 7D ~170.000FT) Ausztriából, el is küldték a csomagot miutána pénzt megkapták, és rá egy hétre se kapta meg, pedig elvileg másnapra ígérték. DPD nevű futárszolgálattal küldték(Nem tom valaki tud-e róluk vmit). Ma bement a srác, és közölték vele, hogy ellopták :Y
    (Mellékesen megjegyzem, hogy a barátom hátrament a raktárukba úgy, hogy bárki is egy árva szót szólt volna neki). Kérdésem az ő nevébe is: Mit lehet ilyenkor tenni? Pénzt visszakapni vagy másik gépet küldeni(Ha egyáltalán ez lehetséges)? Meg van a bizonylata, hogy kifizette a gépet.

    #911

    Inkább átfogóan kérdezek erről az EMS-es 100$-os biztosításról.
    Erre akkor is 100$ a biztosítás gondolom, ha pl.: egy 2$-os terméket rendelek. De ha szállítás mondjuk 30$ és értékmegjelölésnek 20$-t kérek ugye az áfa meg vám mellőzése végett, attól még a biztosítás 100$ marad nem?
    És ha 300$-os biztosítást kérek, azt is ugynanígy az 54$-os határral ki lehet játszani? Vagyis hogy ne legyen itthon áfa+vám? Vagyis egy napszemüveg esetén ami 260$, postaköltséggel + értékmegjelöléssel együtt ugye ~50$-t nem akarom túllépni. Ettől függetlenül él rá a 300$-os biztosítás nem? És nekem nem lesz áfa meg vám.

    Lehet hülyeséget kérdezek, akkor sry.

    Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

  • D4v3

    őstag

    válasz X-COM #913 üzenetére

    Ez a verifikálás mit takar? Múlt héten rendeltem ilyet és most a héten mehetek érte. Mikor kérdezte az ügyintéző, hogy legyen-e limit, nem kértem rá. Ez lett volna az?

Új hozzászólás Aktív témák