Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliabrilke

    addikt

    válasz Scotch #3980 üzenetére

    Ezért próbálják az páran elkerülni, hogy megadnak egy oylan összeget, aminél tutira nem lesz nagyobb. Ilyenkor azért illene az összeget visszaküldeni vagy valami hasonló. De szerintem ez még az aukció vége előtt lehet tudni.
    Azt viszont nagyon nem szeretem, amikor a licit lejárta után a nyertes el kezd alkudozni, hogy a postaköltséget vállaljam én. :((( A másik dühítő, amikor írja, hgoy az Euróbába 10€ a posta. Amikor megnyerem a licitet, akkor meg közli, hogy bocs, de Magyarországra 3x annyi. Miért is? Érdekes módon, amikor közöltem, hogy kell a termék, akkor "talált" egy 11€-ós megoldást. Vannak még véletlenek. :U

    Azt egyébként nem hiszem el, hgoy egy powerseller nagymester nem tudja a postaköltségeket.

  • tusi74

    őstag

    válasz Scotch #3980 üzenetére

    Na ez az. Írja ki az árat úgy, hogy az neki is megérje. Ezt nem értem a németeknél sem. Ok, adja hozzá a PayPal díjat, ha annyira fáj neki, de könyörgöm ne utólag. Adja hozzá a postaköltséghez. Igaz, akkor kiderülne a rafinéria.

    Úgy nem írhatja, hogy aki PayPal-lal fizet, annak ennyivel több, mert ezt az Ebay-en nem lehet.

    Ha hozzáadja a postaköltséghez, akkor meg ha ne adj isten egy magyar "überveisung"-ol, akkor a magyar fizeti a PayPal díjjal megnövelt postaköltséget, illetve az utalási díjat, majd megkapja pl. 6 EUR-os bélyeggel az általa kifizetett 20 EUR-os postaköltségű cuccot, enyhén fog csak anyázni. Így kénytelen, a leütés után, amitől herótom van bűvészkedni a postaköltséggel. :Y

  • Bash

    őstag

    válasz Scotch #3980 üzenetére

    Csak magamat idézném:
    "ésszerű határok között ez teljesen természetes és szerintem elfogadható"

    Én $1.18-t számítok fel kezelési költségként minden csomagomra, legyen az egy $0.80-s postaköltség vagy $100 feletti. Úgy gondolom ez bőven az elfogadható kategórián belül van.
    Vevőként én is kerülöm az olyanokat, akik csillagászati összegeket kérnek szállítás címen, a kirívó eseteket jelenteni is szoktam. eBay érthető okokból jó ideje próbál harcolni ez ellen, és talán most részben találtak rá megoldást. A találati listát már nem a termék ára szerint rangosolják, hanem a termék ára + szállítás szerint, plusz ugye a DSR-t (Detailed Seller Rating) is számításba veszik.

    [ Szerkesztve ]

    http://bashtravel.com/

Új hozzászólás Aktív témák