Új hozzászólás Aktív témák

  • Conors4

    csendes tag

    Sziasztok!

    Még mindig nagyon nem tudom milyen gépet is vegyek, sok tetszik, de annyira megoszló véleményeket olvasok, hogy nem tudom mi is igaz.

    A Pocketbook Basic 2-ről mi a véleményetek? Milyen tapasztalatok vannak? Mert tetszik, jobban is minta Kindle, de nem sok véleményt találtam róla. PDF-et pl hogy tudja kezelni?

    Azt gondolom, hogy a Kindle tényleg jó gép és talán választásnak se lenne rossz a megbízhatóság miatt. De azt hiszem van megbízható gép a Kindle-n kívül is, csak meg kéne találni :) Illetve ami még nem szimpatikus a Kindle-nél az éppen az amiért megbízható a márka. 2GB összárhely -tudom, rengeteg könyv elfér rá, de- nem annyira sok, van 20e FT-ért 4 GB-os bővíthető is.

    Itt a WayteQ 60x-re gondolok ami szintén nagyon hívogató. Ennél a készüléknél olvastam rengeteg ellenkező véleményt volt aki szerette, volt aki azt mondta nem valami jó. Újra meg szeretném kérdezni, ti mit gondoltok róla? PDF-et mennyire kezel(tudom a PDF nem e-könyv formátum, de sok olvasni való van PDF ként is)?

    Nem tudok egyszerűen dűlőre jutni :)

    Előre is köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák