Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prosector

    addikt

    válasz Prosector #956 üzenetére

    Azt még elfelejtettem, h nem akarom mindenaron vedeni a jatekot és flamelni sem akarok, de nem minden igaz, amit leirtal/fikaztal.

  • Atilla001

    senior tag

    válasz Prosector #956 üzenetére

    Szia!

    (#956) Prosector : Végül is ez a küldis dolog mindig is ilyen volt. Régen játszottam már ilyesfajta FPS-t és most 2015 ben többet vártam ilyen szinten. Sajna ez a játék is csak szép lett, de ilyen téren változatlan.
    Az volt a hab a tortán, míg a tüzbedobott anticucc megoldásáig, egyszerűen nem sötétedett be. Lestem, hogy mikor lesz már este, hogy elbújhassak. Úgy néztem az órát, hogy csápoltam a fegyóval és kicsit látszódott a bal kéz, mindig 19:52-volt. :) Aztán leesett hogy ez a történet része és így tudom meg, hogy este van és uzsgyi a SafeZonÁba, mert csíra a karim és lenyomnak 3mp alatt. Kicsit kiábrándított, hogy a főküldi majd mind "Hurry" de bármikor mehetek.

    A sebességről direkt nem szóltam, mert meg fogsz lepődni, nagyon jól fut. V1.2 verzióban 50% látótávval (néha beröccent) játszottam. Aztán feltettem az 1.5 peccset és levittem 25% ra és 1920x1200-ban akadás nélkül fut. Az én "szar régi vasamon" :P . Ezt a játékot pont azért próbáltam ki, mert kíváncsi voltam a grafikára és hogy mit tud a gép, a monitor. Egy agyatlan SeriousSam féle zombidarálósra gondoltam. Amúgy elvből nem játszom zombis játékokkal, mert nyomaszt. Bár már így 30 óra játék után kezdek immunis lenni, ahogy kiismerem a terepet.
    A gépigényre vissza. Azért említettem, mert kell hozzá gép, (már ugyan butították), ezzel összevetve gondoltam, hogy nem csak a grafikára, hanem a sok algoritmusra ami random realtime számolja a zombikat, hogy ne legyen 2 egyforma. Vagy efféle jódolgok.

    A Skyrim érdekel. Mindenki isteníti. Ott figyel a Steam fiókomban, csak időm lenne nekiülni. ;)

    (#958) Mr.Csizmás Be kell vallanom, hogy sajnos igen. Mint fentebb írtam, csak ki akartam próbálni mit is tud. Nagyon soknak tartom a 12k vagy 50-60€ árat. De hangsúlyozom, hogy elítélem a kalóz dolgokat! Még az oprendszerem is jogtiszta.. :(((

    (#960) eami: Hát igen. Köszönöm, a megvilágítást. Ez tényleg pont úgy néz ki. A való élet a legjobb példa.

    Asszem kicsit túlpörögtem a dolgot. Bár amit leírtam úgy is gondolom, csak más körítéssel kellett volna leírnom. Sok mindent nem is értek a játékmenetben, de azt már meg sem kérdeztem. Pölö, hogy lehet e az elektromos/tüzes fegyver hatását előidézni, vagy automatice random ráz/éget? Este a zseblámpa csalogató, vagy csak ha meglátnak a csáposok akkor bukok le? Valóságban ugye a zseblámpa olyan mintha kiabálnék célkereszttel a fejemen hogy Free Braaaaaain!). De hát ezek zombik. :) Befejeztem. Köszönöm a hozzászólásokat.

    Védd a természetet!

  • rocket

    nagyúr

    válasz Prosector #956 üzenetére

    Ez pont az a jatek amihez eromu kell, nagyon hektikus a framerate, ahoz, hogy ne essen 60FPS ala 100FPS folotti atlag kellene, az AMD "vackaival" meg megrosszabb a helyzet, foleg CPU fronton.

    Old Town masfel oras boklaszas, kaszabolas, lootolas:

    1.5-os patchel a VGA memoria kezeleset is elcsesztek Radeonokon.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák