Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz King Unique #947 üzenetére

    Igen, abban a topicban sok mindent leírtak. Elvileg a DVD a rossz minőségű, ez jött most le. Hihetetlen, hogy ez van, most akkor gyakorlatilag nincs megbízható archiválási lehetőség, mert pl. az ajánlott JVC és Philips lemezeket boltban nem is láttam, meg az előbbit tipikusan nagyobb mennyiségben veszik a srácok. Nekem csak 1-1 darab kell néha.

    Mondták, hogy Verbatim+R a jó, és indiai vagy tajvani. Vagyis igazából a Made in UAE. :D
    Meg mostanában a lassabb írás sem jobb, azt mondják (ezekre a mai, gyorsabb lemezekre).

    A Plextor PX708A-s, 2004-ből. A legújabb FW is 2006-os, nem tudom, lendíthet-e az ügyön, végül is nem új már az sem. Mondjuk nem emlékszem, mikor jöttek ki a 16x-os lemezek. Meg kicsit félrevezető a gyártó honlapján, mivel úgy tűnik, csak a külső íróhoz való a letölthető FW.

    Nekem a Nero egyszer rontott csak lemezt, akkor azt írta ki, hogy nem tudta becache-elni a file-okat, vagy valami ilyesmi, és hogy ez hibához vezethet (lemez olvashatatlansága) , de én nem értettem az összefüggést, meg nem hittem el az ijesztgetést, úgyhogy nem a cancelt nyomtam, és ha jól emlékszem, rögtön az elején közölte is, hogy akkor ennyi volt. A lemez ugrott, és akkor még drágábbak voltak ugye. De ezt még az 5-ös Nero csinálta.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák