Új hozzászólás Aktív témák

  • Medical

    aktív tag

    Sziasztok!

    SOS!!!

    Újból raktam az operációs rendszert, Win7. Sp1. 64 v. Fel akartam telepíteni a Nero Multimédia v 10.5 Platinium DVD írót, gondoltam, ha már telepítek ki próbálok egy újabbat, de a VISION másik kódot kért. Nem fogadta el az általam beírt kódokat. Sok időt eltöltöttem véle végül a REVO törlővel letöröltem és gondoltam fel rakom, ami korábban már kifogástalanul működött „Nero Multimédia 10 full versio.” ekkor jött a nagy meglepetés nem ment fel! Alábbi üzenet kaptam.

    Alábbiakkal próbálkoztam: CCleaner, gusetup, ccsetup, autoruns, végül manuálisan a registerből töröltem ami vissza maradt, végül a registrácios tisztítók már nem találtak Neróval kapcsolatos bejegyzéseket! Na, gondoltam biztos felmegy. A frászt ment fel, ugyan azt az üzenetet kaptam és ki lép a telepítésből. Már 2 napja kínlódok vele, most adtam fel!
    Nem ssikerült, de még bajt is okoztam avi filmeket nem tudom lejátszani semmivel, alábbi üzenetet kapom: programfuttatási hiba, illetve az osztály nincs regisztrálva. Biztosan a regeditben valamit véletlenül kitöröltem!
    Nos, ez van.
    Fogalmam sincs, mit lehet még kezdeni vele. Nagyon remélem, tudtok mind kettőben segíteni, illetve tanácsot adni.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

Új hozzászólás Aktív témák