Új hozzászólás Aktív témák

  • karesz501

    senior tag

    válasz light01 #84 üzenetére

    Hasonlóval küzdök én is, szerintem a megoldás a következő:

    1. felteszel egy ISO szerkesztő/író programot pl. PowerIso3.0 tökéletes (ha nem megy vmi a regisztrációval akkor írj privit és segítek ;] ;] )
    2. megnyitod az ISO-t és majd 2DVD-re írod ki, mégpedig úgy, hogy a dataX.cab állományokat variálod. Mondjuk az utolsó kettőt letörlöd, kiírod anélkül DVD-re, az lesz az egyes lemez.
    3. Írás után mentés nélkül kilépsz a programból.
    4. Betöltöd újra az ISO-t, de most azokat a dataX.cab állományokat törlöd ki amiket az első lemezre már felírtál. Minden más marad (lehet, hogy nem is kellene maradnia, de ezt nem tudhatod 100%, viszont a dataX.cab állományokat biztosan a sorszámuk szerint fogja installálni a program). Kiírod ezt is DVD-re, ez lesz a kettes lemez.

    Telepítés közben egyszer csak kérni fogja a dataX file-t, akkor kell értelem szerűen lemezt cserélni. Szerintem így csinálják a DVD5 változatokat is a gonosz és csúf warez csapatok ;] De ez saját találmány, ma reggel jutottam el idáig, csak ki kellene próbálnom, viszont dolgozom.

    Szerintem HAJRÁ, ennek mennie kell így. :C

    Szerk.: ha valakinek van ötlete, tapasztalata ÍRJA meg, elég égető lenne a DL írás adat DVD-k esetében is, most vettem 10db DL RICOH lemezt, erre nem is tudom őket írni... :W

    Remélem mehet ez a téma ebben a topikban, ha nem akkor jelezzék az érintettek és nyitunk neki egy újat (szerintem felesleges lenne, de majd meglátjuk)

    [Szerkesztve]

    Life is no picnic!

Új hozzászólás Aktív témák