Új hozzászólás Aktív témák

  • hjoska

    csendes tag

    válasz starman3 #117 üzenetére

    Szia Starman3!

    Nekem hasonló problémám van, Alcor DVB-T Conax sticket használok, a DVBviewer tökéletes a kódolatlan csatornákhoz, és az utolsónak beállított kódolt csatornához.

    Én a Terratec Home Cinema szoftvert kaptam kezelőszoftverként (ami működik is csak kicsit béna), és a T100 Driver Install Windows 8 64bit.msi drivert telepítettem meghajtóként. Ez a driver letölthető az alábbi linkről:http://alcordigital.hu/download.php?id=253. Az eszközt a windows így ismeri fel:Bus 001 Device 002: ID 0fd9:003d Elgato Systems GmbH., Elgato Eye TV One.

    Úgy tűnik mintha az Elgatónak az Alcor fejlesztette volna Terratec Home Cinema szoftvert, és azt hiszem mindkettő kínai cég.

    A magyar Alcor szervízt megkestem, ők azt mondták hogy forduljak a DVBvieverhez.

    Az interneten böngészve Geniatech T100 DVB-T Pay TV tuner néz ki hasonlóan, mint az Alcor stick.

    Az interneten van egy csomó link hogy hogyan nézhessünk kódolt műholdas adásokat DVBvieverrel, le is töltöttem és feltelepítettem egy csomó pluginnal, de nem értek hozzájuk, és továbbra sem jönnek a kódolt adások. Plugin nélkül a megvásárolt DVBviever Pró a Terratec szoftverrel utoljára beállított kódolt csatornát tudja. Szóval azt hiszem hogy a conax modul inicializálását nem végzi úgy el a DVBviever mint a Terratec Home Cinema.

    Szóval így állok én. Nálad van új fejlemény az augusztusi prohardveres posztod óta?

    Üdvözlettel,

    Hajdu Jóska
    hjoska21@gmail.com

Új hozzászólás Aktív témák