Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Gróf... #850 üzenetére

    Nekem megy, tegnap este letöltötte a keddi műsort is. Az az 5 napos egyébként a "heti" műsor, de amúgy nincs köze a hibához. Ott is tudsz kezdőnapot választani, akár a jövő hét keddet is.

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz Bozek #851 üzenetére

    Sejtem hol lehet a hiba!
    Írta a grebber, hogy hamarosan lejár a támogatásom... Lehet, hogy akkor...
    De nem, mert március 1.-én jár le, ami péntek. Nekem meg már hétfőre sincs.
    Na mindegy. Biztos csak a szokásos szívatás.
    Van valami oka, hogy nálam a 3.3-as verzió van fent?
    Mert most megpróbáltam az 5.1-et és nem úgy viselkedik, mint a hármas. Konkrétan csak villan egyet amikor indítom és azon kívül nem is történik semmi.
    Lehet, hogy a ...config.xml-em elavult? Merthogy az új, ha teljesen nullára gyalulom és újratelepítem, akkor tök üres. Íme:
    <?xml version="1.0"?>
    <settings>

    <!-- for detailed info about the settings see http://webgrabplus.com/documentation/configuration/webgrabconfigxml
    and http://webgrabplus.com/sites/default/files/downloads/Misc/Documented_Configuration_Files_0.zip -->
    <!-- filename
    The path (required) + filename where the epgguide xml file is /will be located. It must include drive and folder. Like C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\guide.xml
    If the file already exist (from last run or from another xmltv source) it will read it and use what fits the requested output. In that case the file will be updated. If no such file exist it will be created.
    Change the following to your own needs :
    -->
    <filename>C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\guide.xml</filename> EZT ÉN TETTEM ÁT A RÉGIBŐL. GONDOLTAM, EZ NEM OKOZHAT PROBLÉMÁT

    <mode></mode>
    <postprocess grab="y" run="n">rex</postprocess>
    <user-agent>Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/79.0.3945.130 Safari/537.36 Edg/79.0.309.71</user-agent>
    <!-- for siteini's that need a decrypt_userkey-->
    <decryptkey site="site-name">decrypt_userkey</decryptkey>
    <!-- add the correct license id values in the next line -->
    <license wg-username="BLABLABLA" registered-email="BLABLABLA" password="BLABLABLA">f</license> EZT ÍS ÉN TÖLTÖTTEM KI. NYILVÁN A MEGFELELŐ ADATOKKAL!
    <logging>on</logging>
    <retry time-out="5">4</retry>
    <timespan>0</timespan>
    <update>f</update>

    <!--
    Replace the next dummy channel entry with the channels you want.
    You can look into the installed siteini.pack folder on your computer

    For the latest version,
    see http://webgrabplus.com/epg-channels for the available sites/channels
    or https://github.com/SilentButeo2/webgrabplus-siteinipack/tree/master/siteini.pack

    Ha valakinek van egy 5.1-el működő gájd ikszemelje feltehetné valahova. Természetesen az intim részek törlésével!

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Gróf... #852 üzenetére

    Én a 4.2.2-t használom. A 3.3 már elég régi, az 5.1-et meg észre se vettem eddig.

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz Bozek #853 üzenetére

    TERMÉSZETESEN megint én voltam a birka. Illetve csak jóhiszemű végfelhasználó. Merthogy 2024-ben az ember már számít arra, hogy ha nem is telepíti fel a szükséges összetevőket egy adott program, de legalábbis felhívja rá a figyelmet.
    De nem tette.
    És amikor már mindent rommá bogarásztam az oldalukon, akkor ráböktem a RENDSZER KÖVETELMÉNYEKRE. (de miért is tettem volna eddig?!?!?)
    És ezt találtam benne:
    System Requirement
    Windows
    Microsoft .NET
    tested with:
    .NET 7 - Windows 11 - 64-bit (success)

    NEKEM vajon volt-e ilyenem? EGY FRÁSZT! És a nyolcas nem jó ám neki. Addig le sem szart, amíg a hetest nem telepítettem!

    Elnézést a pánikkeltésért!
    Most fut nulláról. Kíváncsi leszek mit szed le!
    Majd referálok.

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz Gróf... #854 üzenetére

    Nem vagyok meggyőződve arról, hogy a cselekedeteimnek köszönhető, de most megvan szerdáig a műsorújság. Ami a normális állapot (8 vagy 9 nap. Már nem emlékszem...)

    [ Szerkesztve ]

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák