Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz twine #54764 üzenetére

    Pfú de kivagyok ezektől a kínaiaktól....
    De most "mindkét" a GB, és a BG üf.szolgálat is bekaphatná tövig...

    GB-nek írtam és lefotóztam a "mindenhol világító" RXSR-t!
    Jött a válasz, küldjek videót....
    Küldtem videót!(mellékelve egy faszán működő vevőről is egy videót, hogy tudják összehasonlítani)
    Jött a válasz, sajnálják a kellemetlenséget, két lehetőséget dobnak fel(tehát kvára elismerték hogy valóban hibás a cucc):
    -Megtartom a cuccot, és kapok 4!!!!négy!!!!4!! dollár refundot, meg némi pontot, amit nem írtak meg mennyi lenne, csak hogy 1pont egy dollár!
    -Megtartom a cuccot, és felajánlják "nagylelkűen", hogy fél áron, azaz 14 dollárért rendelhetek új RXSR-t!

    Megírtam nekik, hogy a kukába fogom dobni a cuccot, mert használhatatlan! vagy küldjenek egy ujat, vagy a teljes refund, mert 23dollárt fizettem a cuccért, nem 4!!!! dollárt! :(((

    BG még nem szopatott úgy mint most....
    Küldtem nekik egy vágatlan videót egy laser PEn-ről amin látszik , ahogy először betolom a két AA elemet, majd egy műszerrel, aminek látszik közben a kijelzője rámérek, hogy lássák f@szák az elemek, majd összetekerem a két részből álló eszközt, és kvára nem működik.... :(((

    Erre jött az első ötletük, cseréljek elemet...
    írtam hogy megtörtént,,,
    jött a második ötlet, forditsam meg a polaritásokat, és tekerjem erősebben össze!

    Hát a neveletlen kv@ @nyjukat,,,hogy nem látszik minden azon a szájbavert videón?!! :W

    CSak egyszer legyek túl ezen a GT-R90 projekten, hogy a levegőbe emelkedik...
    pár hónapra leállok ezektől a rendelésekkel, mert jobb szeretek a f@sz innenső felén állni...
    Nagyon nem bírom amikor engem akarnak torkoztatni.... :((( :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák