Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz defy456 #49754 üzenetére

    raknak ra vmi nagy dumdum puskat azt majd jonnek a kulfoldi bervadaszok jopiiizert de lehet a mi "nagyjaink" is durrogtatnanak rola a parlamentben ulve a laptopjaik elott :D :D

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • twine

    addikt

    válasz defy456 #49754 üzenetére

    Egy példa,amit én csináltam tavaly....

    Az egyik társaságtól csatoltak el területeket!
    Természetesen nem akarták a vadállományt az új tulajnak ajándékozni, így hajtást terveztek! Adott nap előtt felkértek menjek ki , és repüljek meg bizonyos területeket...
    Retek hideg volt, nagy terület és nagyon nehéz,nádas,majd hegyes dombos erdős "pálya"....
    Bár a vadászok ismerik a területüket általában, és tudják merre mozog a vad, azért egy nagyobb területnél, főleg ilyen terepen a hajtókat sem akarták szétsz0p@tni... hogy habra hajtsanak meg olyan területeket ami tök üres....

    A Phantommal körbenéztünk, láttuk mi a pálya, ők pedig másnap tudták "merre" induljanak....

    De egyéb helyeken is hasznos lehet....vadkár felmérésben....stb...."lámpázni" ha jól tudom tilos éjszaka a vadászoknak...De gondolom a hőkamera sokat tud segíteni hasonló felmérésekben akár éjszaka is, merre mozog, vagy épp hol pihen a vad....
    Ez utóbbiakat én már nem csináltam, de ismerem a lakhelyem szerinti területi vadászmestert, szeretem az állatokat, és a természetet,,sokat beszélgetek vele ilyesmiről...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák