Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lpb

    csendes tag

    válasz molnigee #49385 üzenetére

    na akkor az én sztorim hátha valaki tanul belőle:

    még nyáron vettem egy flyegg100-at ami 2s-el proguarddal "elvileg" jó lenne bentre.
    nemrég kb 10 dolcsiért vettem egy f36-osat is, én sokkal jobban szeretem az f36-ot de kb ezek az érvek ellene / mellette:

    flyegg100:
    elvileg ez az egyik legcsendesebb micro ( ez még a teljesen zárt motoros verzió, pár embernél törékenyek a motorok de nálam nem volt gond), de így is túl hangos nekem bentre.
    propguard nélkül azért elég veszélyes bútorokra, pl sörösdobozokból kirakott szlalompályánál simán kivágta a doboz oldalát
    a propguard jó, de nem olyan jó mint az f36-osé, függönyöket azért nem szereti
    sokkal de sokkal gyorsabb 60nm-en már túl gyors is pillanatok alatt falakba ütközök
    acro-hoz kicsi a belmagasság vagy a tudásom:)

    f36:
    nálam még törhetetlen és nem tesz kárt semmiben
    jóval halkabb ( kutyát se zavarja)
    sebességre pont elég bentre, LOS-ban kamera nélkül baromi jó kamerával kicsit lassabb de még elfogadható
    a gyári táv szerintem egy kalap szar, hiába mondják hogy "kihúzható" a kar kb semmit nem változtat, a trim funkciókat nem tudom hogy miért de nem menti el, mindig újra kell trimelni ( vagy mozgatnom kéne a kamerát de már fejből trimelem) esetleg ha erre tud valaki megoldást mivel lehet "menteni" az jó lenne:D

    az akksik azért f36-hoz jóval olcsóbbak (5 db 15USD vs 1 db 6-7USD), repülési idő kb egyforma 3-6 perc mindegyikkel
    árban az f36 kb 10USD + 15 USD a kamera. A flyegg kb 100-as volt és még a vámot is beszoptam.
    f36-hoz most jön még egy új FC hogy lehessen nomális távval irányítani (20USD-30USD ha kell osd)
    új motorok bele: f36 10-20USD négy darab flyegghez 12USD egy daram bár még egy se füstölt el egyikben sem)

    azért így is a fele lesz a flyeggnek az f36-os de mindkettő másra való flegg megmarad kerti játszósnak, F36-meg bentre.

    rendeltem egy E011C-t is a biztonság kedvéért (meg mert a haverokat szeretném idegesíteni vele karácsony alakalmából) ha gondoljátok összehasonlítom majd szívesen az F36-al ha megérkezik.
    gondolkoztam egy 1S brushlessben is de az ár-érték arényban, a tesztvieók alapján nem láttam mi az előnye és így is 20-30 dolcsival minimum drágább lett volna 2S meg már van és tudom hogy nekem nem vált be ilyen kis térben, főleg mivel sok a bútor / lámba amit kerülgetni lehet:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák