Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gonger

    senior tag

    válasz helltp #48588 üzenetére

    Én ugyanezt a gépet és kamerát rendeltem. Utóbbit érdemes jól rögzítenem, nekem egy kereten befőttes gumival volt fent, de egy esésnél hátrafordult a kamera és kis füstölés után meg is adta magát :-(
    Aztán megjöttek a tartalék akksik, megvolt az öröm, az udvaron LOS-ban egész jókat csapattam (kamera nélkül fickós, azzal együtt csak szenvedés) néhány start után viszont a vevője megadta magát, nem csatlakozik a távhoz. Küldtem videót bangoodnak a hibáról, felajánlottak, hogy küldenek egy új receiver boradot, vagy 5 USD ráfizetéssel egy komplett új gépet. Ahogy túrtam a netet, a vevőből érdemes tartalékot venni, vagy a felokosított verziót F3-al.
    Az alap táv és vevő miatt nincs értelme túlvariálni a kamera kérdést lakásban, mert nem fog messze jutni a gép sajnos :-(

    Cserébe Én most egy ilyet rendeltem, súlyban is nyerek 2 grammot. A kamerát beragasztom a 2 első prop közé a keret külső részére a transmittert pedig berakom az vázba az akksi és a vezérlő lapka közé, valamivel elszigetelve, antenna hátra fog csak kilógni kicsit, de kevésbé lesz sérülékeny.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák