Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skimaster

    senior tag

    válasz taky1984 #38077 üzenetére

    Szerintem meg vegyél egy Phantomot használtan,mert amit te itt írtál,arra is tökéletes!Igen befektetés,de te tudnád munkádhoz és szórakozásra is használni.Simán vissza jön az ára.Én nem javaslok egy ilyen szöcskét erre,amit itt leírtál.Nem régóta drónozom,de én úgy látom neked egy Phantom az ideális. :R

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz taky1984 #38077 üzenetére

    "Egy TBS Vendetta hatótávja 3 km és a maximum magassága 1300 méter (papírforma szerint) és ez egy VERSENY drón. Egy ilyen drónnal még a legnagyobb földemet is könnyedén le tudnám ellenőrizni és nem kell fél misit kidobnom az ablakon egy DJI Phantom drón-ra, amit aztán másra nem is tudnék használni."
    LOLZ, gyerek, te nagyon el vagy tévedve. :D Azt a 3km-t mégis mi a csökkel akarod átlőni? Mert a szokásos 5,8 gigás 200-600mW-os VTX-el biztos, hogy nem. Ehhez vagy valami alcsony frekis video transmitter fog kelleni, vagy digitális moduláció. Az elsőnél hányadék a kép, a másodiknál meg digi VTX / VRX magában $1000+.
    A TX/RX erősítéssel tudni fogja a 3km-t, de a tereptárgyak penetrációja így is szar lesz, meg a falevelek szanaszét szórják a jelet. De a TBS-nél ezt lehet látni:
    "TBS Crossfire Long range set w/ Taranis Plus+ More (+ US$ 468.85)" - ez egy alacsonyfrekis adómodult tartalmaz.
    Bekattintva mindjárt US$ 968.80. Egy P3P olcsóbb, de csesszünk rá.
    De mi lesz jelvesztésnél, mert GPS nuku. Jaj, tudom, te érzékeled a gépet, és vakon hazavezeted. ;]
    De tételezzük fel, hogy még nem vagy olyan expert a távolba látásban, és mégis kell a GPS. Most nézem a fájlokat az FCB-hez. Ez bizony BF és CF. No, ezzel kitörölheted. Ide bizony iNAV kell.

    Még szerencse, hogy van itt a fórumon egy tag, aki pont hasonló gépet épített, amit te specifikáltál, és már átment a szopások többségén. Csak az a baj, hogy pont vele bunkóztál, úgyhogy a részéről le vagy ejtve.

    [ Szerkesztve ]

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák