Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz SpydeR3412 #30709 üzenetére

    Rendben köszönöm. :R
    Rendelek belőle egy garnitúrát, mert ha megmakkanna valamelyik a mostaniakból, akkor ki tudom cserélni hamar.
    A másik dolog, hogy 1.5 gyári motor árából kapok 4-et, na meg ennél többet is elvertem Bg oldalán, amiről később kiderült hogy mégse nem jó nekem, vagy nem az aminek gondoltam, esetleg mire ideért okafogyott lett(hú de sok ilyen volt). :D

    Ma jött megint pár kacat, köztük [ezek] is, ki akarom majd próbálni őket, remélem nem terhelem meg nagyon a "rendszert" velük.
    Rendeltem még [ilyent] is, hátha túl combos lesz a másik, de valami vicces kis propellerek ezek.
    Kár hogy a középső kialakítása miatt nem tudom rábarkácsolni az X251-re, mert lehet arra alkalmasabb lenne, mint erre a nagy dögre.
    A BN propok jó erősnek néznek ki, lesz egy kicsi jó idő kipróbálom őket.
    A múltkor mikor összetörtek a gyári propok és 5045-ös sima volt csak tartalékban, hát az valami katasztrófa, kellett 50% gáz hogy egyáltalán felemelkedjen a gép 3S aksival. :DDD

    Az X251-re is azok közül raktam, mert méretileg kb. egyeznek.

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák