Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    addikt

    válasz goodboy007 #6210 üzenetére

    MoM-os Űrtehénkével én is alázok (csak kell még mellé egy BKB is :DDD meg néha porocska vagy gem).

    Erről jut eszembe SB elég jól tud menekülni különböző ultikból a sajátjával. Nemrég sikerült egy pudge leharapást kivédenem megfelelő időben eltolt ultival. Rámharapott után meg bekapta az ultim és kb az 1 sec után el is engedett, arról már nem is beszélve hogy utána ő nem menekült.

    Az viszont igaz hogy csak a speelek ismerete még nem minden, az csak arra jó hogy tudd kb mit akar/fog csinálni az enemy, de ettől függően kell az item build-et is variálni.

    #Ghostface:
    Annyira nem mondanám hogy én is ismerek minden kifejezést de ha jól tudom akkor:
    support: támogató
    offlane-er : egyedül a hosszú (nehezebb) lanen
    Mondjuk a ketőt egybe nem nagyon halottam még de ami ráillene az a DS legalábbis szoktam látni ilyen helyzetben
    hardcarry: agi-s hős aminek 1 vagy több passzívja van ami természetesen támadó jellegű (crit, bash,life steal), kb azok a hősök akiknek kell min 20-30 perc szemtelen farm hogy aztán érjenek is valamit a teamfightokba.
    szégyentelenül farmolás alatt szerintem arra gondol hogy míg a többiek felfogják az enemy push-t addig ő tolja a lane-t vagy farmolja az erdőd és nem tp-zget vissza (persze csak akkor ha tudja és felismeri hogy nicns értelmes besegíteni), meg az hogy kb 1 lasthitet sem ront el.
    freefarm amikor 1 lanen szabadon van hagyva a hős nincs ellenfele, vagy 3 an vannak 1 lanen és a 2 support távoltartja az enemy-t meg pullol közbe a carry-nek cska az a dolga hogy minden lasthitet bevigyen.

    [ Szerkesztve ]

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz goodboy007 #6210 üzenetére

    7-8 ezret én is lejátszottam már, talán többet is az elmúlt 8 évben. Kár, hogy mostanában megrekedtem egy szinten, és innen sehova. Mondjuk a sok competitive meccs nézése valamennyit segített. Ha régebben komolyabban veszem, már nyertem volna két Internationalt. :DDD

    Mindenesetre én is drukkolok, jó lenne végre magyarokat is látni a tier3-as csapatok között, meg persze később föntebb is. Balázs kb. egy hónapos Next.kz-s pályafutását nem igazán számítom, persze szép dolog.

  • D1Rect

    félisten

    válasz goodboy007 #6210 üzenetére

    DOTA2-ben nagyon keveseknek van 3-4000+ játékuk, még azoknak is 2k körül van akik sokat játszanak.
    Nem ismerem a "magyar dota"-t, de nem látom azt a kategóriát akinek: van 3k meccse, érdekli a kompetitív játék, emberileg normális, és nincs kivel játszania.

    Persze ha belevesszük a dota1, hon, lol meg supermario meccseket az más. :)

    (#6220) -conrad-: Nem tudom, de a coaching az egyik legjobb módja, hogy fejlődj amikor már úgy gondolod, hogy egyedül nem tudsz jobb lenni.
    A másik 3p alatt kiszúrja azokat a hibákat amit te lehet a következő fél évben se, de talán ami a legtöbbet adja az, hogy a user nem úgy áll hozzá, hogy "ő már mindent tud" és így még tud fejlődni.
    Nyilván olyan edzőt választ akinek meg is fogadja a mondandóját.

    [ Szerkesztve ]

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Új hozzászólás Aktív témák